info@banasas.com
0264 2301020
info@banasas.com
0264 2301020

REFERANSLAR ve MÜŞTERİ PORTFÖYÜ

Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'da satış ofisleri olan Banaş, Türkiye'nin yanı sıra dünyada da büyük firmalardan talep görmektedir.

Banaş A.Ş. 30. yılına binlerce müşteri portföyü ile girmektedir. Makina bıçakları ve kesici aletler konusunda, tüm sektörleri kapsayan üretim ve hizmet ağına sahip olan firma, aktüel ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ölçü ve miktar sınırı olmayan daire bıçaklar, düz lama giyotin bıçaklar, formlu kesme bıçaklar, 0,003(bindelik) toleranslı dilme bıçakları, dönerek sonsuz kesme motifli rotary bıçaklar, endüstriyel jiletler, şerit bant bıçakları, hassas kesme kalıpları, diamond elmas elektroliz kaplamalı bileme taşları ve kesici aletler ile ilgili ürünleri, aktif üretimi olan tüm firmalardan, tüm sektörlerden talep görmektedir.

Tekstil, plastik, kağıt, gıda, otomotiv, ambalaj-paketleme, makina, kauçuk, ilaç-medikal, ağaç, inşaat ve çelik sektörleri başlıca çalışılan sektörlerdir. Banaş, gerektiğinde 7/24 çalışarak müşterilerinin ani gereksinimlerini çözmektedir.

Büyük ve kurumsal yüzlerce firmayla çalışmış olmak referensın yanında tecrübe de kazandırmaktadır. Banaş, kuruluşundan itibaren belirlediği ilkelerden vazgeçemez. Dürüstlük, esneklik, şeffalık, çağdaş-modern olmak ve yenilikçi olma özelliğini daima korumuştur ve koruyacaktır. Çalışılan her firmayı aynı bakış açısı ile değerlendirmeye almaktadır.

Yurt dışında da, makina bıçakları ve kesici aletler konusunda ki faaliyetleri her dönem artmaktadır. Son 10 yıl içinde, Almanya, ABD ve Fransa’da satış ofislerini faaliyete açmıştır. Bu sayede dünyanın dört bir yanından talep görmeye başlamış, ürünlerini küresel pazarda da kanıtlamayı başarmıştır.

Son Ürünler